Karel Benetka

  • Karel Benetka

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:15

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Benetka

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:17

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Benetka

    Grand restaurant

    Položka č.: 351

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:18

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 352

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:19

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:22

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 356

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:23

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská