Milena Šoltészová

(1939)

žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance; grafička, restaurátorka; věnuje se volné a drobné grafice, kresbě a knižní ilustraci, od 1972 práci restaurátorky (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2006, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2006)

  • Milena Šoltészová

    (1939)

    Klíč

    Položka č.: 281880

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:12

    litografie, 1994, 10,3 x 15 cm, sign. PD M. Šoltészová 94, č. 47/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)