Xenie Hoffmeisterová

  • Xenie Hoffmeisterová

    Kostřičky

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:27

    lept, 12,2 x 7,8 cm, sign. PD Xenie Hoffmeisterová, č. 4/15, antiqari.at Radhošťská, studium na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Xénie Hoffmeisterová

    Město a zámek Holešov 2005 -2015

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:27

    litografie, 37 x 47,2 cm, sign. PD Xénie Hoffmeisterová, č. 93/100, antiqari.at Radhošťská, studium na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)