Alfréd Justitz

(1879-1934)

  • Alfréd Justitz

    (1879-1934)

    Kytice jiřin

    Položka č.: 235898

    Vyvolávací cena: 188.000 CZK (7.520 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:05

    olej, plátno, 1928, 87 x 69,5 cm, sign. PD A. Justitz 28, vzadu dvě razítka Čedok, razítko Hotel Praha Mar. Lázně, razítko ROH s ev. č. Alfred Justitz byl jedním z příslušníků zakladatelské generace českého národního umění. Z počátku studoval architekturu na pražské technice u J. Kotěry, poté u prof…

    Aktuální cena: 188.000 CZK (7.520 €)

    Odhadní cena: 220 000 - 250 000 Kč CZK