Václav Špála

(1885-1946)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Zátiší s jablky a hruškami

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 04. 2019 15:00

    litografie, 1939, 32 x 40 cm, sign. PD V Špála 39, rám, Václav Špála vytvořil pouze několik málo barevných litografií, ve kterých využil své osvědčené zpracování typických námětů. Bravura malířského přednesu ve spojení s živou barevností zajistily malíři přední místo mezi českými umělci po celé jeho…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID6977 Historie příhozu

    Odhadní cena: 11 000 - 13 000 Kč CZK