Vojtěch Preissig

(1873-1944)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Strom v květu

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 04. 2019 15:00

    lept, akvatinta, 1905, 36,7 x 29,8 cm, sign. PD Vojt. Preissig 05, zažloutlý, v tisku poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Poslední dražitel: ID685 Historie příhozu

    Odhadní cena: 38 000 - 42 000 Kč CZK