Vojtěch Preissig

(1873-1944)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Písně Petra Bezruče

    Položka č.: 235486

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 18:05

    kniha, 20 x 13,5 cm, knihovna Literárního kroužku sv. III., Chicago, Literární kroužek, 1911, vazba původní, brožovaná, 111 stran, restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    The House - O knize Vojtěcha Preissiga

    Položka č.: 235490

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 18:09

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Dívka v květinách

    Položka č.: 236994

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:44

    lept, 19 x 27 cm, sign. PD Vojt. Preissig, rám, dílo významného českého umělce doby secese a symbolismu je vynikající ukázkou autorovy precizně provedené techniky leptu s neobyčejnou citlivostí pro ornamentální pojednání přírodního dekoru v doprovodu jemného a intimního námětu. Preissig, který své š…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Veselé Vánoce

    Položka č.: 236759

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:23

    lept, 13 x 6,5 cm, LD monogr. v desce V.P., antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)