Rudolf Kremlička

(1886-1932)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Myčky

    Položka č.: 230224

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:27

    litografie, 1920, 16,2 x 14,3 cm, PD značeno na kameni RKremlička 1920, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 235893

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:00

    litografie, 1925, 19,5 x 11 cm, sign. PD R. Kremlička 1925, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Odhadní cena: 4 000 - 5 000 Kč CZK

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Položka č.: 236559

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:13

    litografie, 1920, 31 x 38 cm, na zadní straně značeno pozůstalostním razítkem z roku 1932, rám, mírně zahnědlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dřímající děvče

    Položka č.: 236711

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:35

    litografie, 1921, 16,8 x 13 cm, sign. PD R. Kremlička, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)