Rudolf Kremlička

(1886-1932)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 04. 2019 15:00

    litografie, 1925, 19,5 x 11 cm, sign. PD R. Kremlička 1925, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Odhadní cena: 4 000 - 5 000 Kč CZK