Stanislav Kulhánek

(1885-1970)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Město ve znamení ohně - Marie Majerová

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:20

    bibliofilie, 1940, 30 x 22 cm, 17 reprodukcí kreseb S. Kulhánka, expl. číslo 12, vazba původní, brožovaná, s obálkou, potrhaný ochraný obal, vamotná vazba bez poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Máj

    Položka č.: 1110

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 11:51

    akvatinta, lept, 1936, 9 x 8 cm, LD značeno v desce S. Kulhánek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3235 Historie příhozu

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Dívka vyhlížející loďku

    Položka č.: 1111

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 11:52

    lept, 1965, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD Stan. Kulhánek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)