A. Rudolphi

  • A. Rudolphi

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 236179

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:03

    olej, plátno, 27 x 38 cm, sign. LD A. Rudolphi, rám, popraskané dřevo rámu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)