Jaroslav Novák

(1904)

  • Jaroslav Novák

    (1904)

    Abstrakce

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:46

    litografie, 1962, 20,6 x 29,1 cm, sign. PD Jar. Nov 62, č. 32/125, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)