Karel Vysušil

  • Karel Vysušil

    Poezie pod střechou

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:44

    litografie, 1994, 65 x 48,5 cm, sign. PD K. Vysušil 94, č. 6/30

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)