Otto Placht

  • Otto Placht

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:14

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Otto Placht, č. 35/100, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)