Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Otava

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:15

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Bohumil Ullrych

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 573

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:16

    olej, plátno, 1923, 92 x 118,5 cm, sign. PD BUllrych, rám

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 657

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:40

    kombinovaná technika, papír, 36,5 x 53 cm, sign. LD B. Ullrych 35, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    0dpočinek

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, 1925, 57 x 82 cm, sign. LD Ullrych 25

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky

    Položka č.: 220076

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:02

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy v šátcích

    Položka č.: 220116

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:04

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 220150

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:06

    olej, plátno, 8,3 x 10,2 cm, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Žena u hradu

    Položka č.: 228416

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 17:08

    akvarel, papír, 1944, 19,2 x 24,4 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ráno v baru

    Položka č.: 230783

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 18:00

    olej, dřevo, karton, 1927, 26,2 x 20,2 cm, sign. PD B. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, vzadu na kartonu popsáno autorem: Detail ze zničeného obrazu "Ráno v baru", dřevo naštípnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka pod stromem

    Položka č.: 215064

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:04

    kolorovaná sepie, 1945, 41 x 55 cm, sign. PD B. Ullrych 45, vzadu popsáno autorem a razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Žena a voják

    Položka č.: 215068

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:06

    tužka, kvaš, papír, 1945, 41 x 55 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka pod mostem

    Položka č.: 215069

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:08

    lavírovaná kresba tuší, tužka, 1946, 48 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 1946, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 238075

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:02

    olej, plátno, papír, 14,3 x 10,8 cm, sign. PD, LD B. Ullrych , nalepeno na papíře, vzadu na papíře popsáno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 238076

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:04

    olej, plátno, papír, 1935, 9,7 x 11,6 cm, sign. LD B. Ullrych 35, nalepeno na papíře, papírová pasparta, vzadu na papíře popsáno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 238077

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:06

    olej, plátno, papír, 1937, 15,7 x 10,7 cm, sign. PD B. Ullrych, papírová pasparta, vzadu pozůstalostní razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky u jezera

    Položka č.: 238078

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:08

    tuš, akvarel, papír, 1944, 21,9 x 30,1 cm, sign. PD B. Ullrych 44., vzadu kresba tuší, v rozích nepatrně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 238089

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:10

    tužka, akvarel, papír, 59,9 x 43,8 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    Položka č.: 238090

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:12

    akvarel, papír, 60,5 x 48,5 cm, papír při okrajích zažloutlý a zvlněný, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Spící dívka

    Položka č.: 238092

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:14

    tuš, akvarel, papír, 1942, 28,9 x 21,6 cm, sign. PD B. Ullrych 42, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Slunění na louce

    Položka č.: 238096

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:16

    olej, plátno, 1935, 17 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych 35, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy při řece / Baletka (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 238097

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:18

    akvarel, tuš, papír a tužka, pastel, papír, 1927, 19,9 x 29,5; 29,5 x 21,5 a 21,5 x 15 cm, sign. PD a LD B. Ullrych, nalepeno na kratonu, v rozích papíru stopy po lepení, jedna s kreseb poškozena na okraji, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pracující ženy (konvolut 4 akvarelů)

    Položka č.: 238098

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:20

    akvarel, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Strom (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 238099

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:22

    akvarel, tužka, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych , nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Labutě (konvolut 5 skic)

    Položka č.: 238100

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:24

    akvarel, tuš, tužka, fix, papír, 49,5 x 35,6 cm, nalepeno na kartonu, papír zašlý, zažloutlý, jeden s akvarelů má pokrčený okraj, u druhého chybí kousek rohu papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 238101

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:26

    akvarel, tuš, papír, 13,3 x 27,5; 17,7 x 29,8 a 22 x 27,2 cm, nalepeno na kartonu, zašlý papír, na jednom s akvarelů tmavší šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 8 skic)

    Položka č.: 238102

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:28

    akvarel, tuš, tužka papír, 35,9 x 51 cm, nalepeno na kartonu, zašlý, lehce zažloutlý papír, jedna s kreseb má natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)