Ivo Rublič

(1918-?)

  • Ivo Rublič

    (1918-?)

    Dívky na pláži

    Položka č.: 237028

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:18

    olej, plátno, 99 x 130,5 cm, sign. PN, rám

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)