František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Stroj

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

    olej, sololit, 23 x 50 cm, sign. PD František Říha, rám, Vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, byl žákem prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Výrazně se prosadil také jako ilustrátor dětských knih. Člen výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi jejíž členy patří, jak bývalí…

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Noční nábřeží

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (660 €)

    olej, sololit, 50 x 33 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.500 CZK (660 €)