František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Tmavé moře

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    olej, sololit, 40 x 120 cm, sign. PD František Říha, netradičně pojatá krajinářská tvorba je dílem uznávaného malíře Říhy. Tmavé tóny moře působí na diváka klidovým dojmem. Epický příběh jemně podtrhuje míč, který vybízí k letním plážovým radovánkám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Krajina po západu slunce

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    olej, sololit, 41 x 121 cm, sign. PD František Říha, umělcova tvorba je v duchu krajinářského pojetí. Obraz na diváka dýchá ve formách nejrůznějších tónů zelené barvy. Autor nechává unést divákovu fantazii a každý si tak v obraze najde svou verzi lyrického vyprávění; vzadu autorský štítek s popisem,…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Před stavbou

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    olej, sololit, 1965, 45 x 120 cm, sign. PD František Říha 65, rám, vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, byl žákem prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Výrazně se prosadil také jako ilustrátor dětských knih. Člen výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi jejíž členy patří, …

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Krajina s rozhlasem

    Položka č.: 19684

    Vyvolávací cena: 30.600 CZK (1.224 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.600 CZK (1.224 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za vsí

    Položka č.: 127683

    Vyvolávací cena: 17.100 CZK (684 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:05

    akvarel, papír, 1954, 43,5 x 56 cm, sign. PD František Říha 54, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 17.100 CZK (684 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    Položka č.: 214163

    Vyvolávací cena: 4.850 CZK (194 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:34

    olej, sololit, 22 x 13 cm, sign. DU František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.850 CZK (194 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Letiště

    Položka č.: 214164

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:35

    olej, sololit, 22 x 50 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Květina

    Položka č.: 214166

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:36

    olej, karton, 24 x 20 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Snění

    Položka č.: 214167

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:37

    olej, karton, 29 x 22 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 238498

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 21:22

    olej, karton, 25 x 20 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)