Jaroslav Horejc

(1886-1983)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Lívia

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

    bronz, v. 20,5 cm, značeno Horejc, Jaroslav Horejc, přezdívaný Mistr českého Art deca, paří mezi výrazné osobnosti české sochařské scény 20. století. Bronzový odlitek Lívia je krásnou ukázkou autorova citu pro zobrazení lidské figury. Jaroslav Horejc se řadí mezi solitéry českého výtvarného umění, p…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)