Jaroslav Votruba

(1889-1971)

  • Jaroslav Votruba

    (1889-1971)

    Lomnický štít

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, 38 x 49 cm, sign. PD Jaroslav Votruba, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schikanedra a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)