Ladislav Postupa

(1929-2016)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Samoobsluha

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1965, 54,5 x 26,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při horním okraji mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Zeus

    Položka č.: 547

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    bromostříbrná fotografie, 1967, 59,5 x 44 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)