Václav Hlavsa

  • Václav Hlavsa

    Pohled do kraje

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:23

    olej, plátno, 84,5 x 91,5 cm, sign. PD Václ. Hlavsa, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)