Jan Jílek

(1905-1982)

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    Krajina v povodí Bečvy

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:27

    olej, dřevo, 1949, 23 x 35,5 cm, sign. LD Jan Jílek 49, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)