Karel Holec

(1900-1968)

  • Karel Holec

    (1900-1968)

    Podzim

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:24

    olej, plátno, 1930, 62 x 75,5 cm, sign. PD Karel Holec 30, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, poté žák Aloise Kalvody

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)