• R. Kos

    Kostel sv. Jakuba v Brně

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:28

    olej, plátno, 58 x 44 cm, sign. LD R. Kos, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)