Marta Horáková - Schimerová

(1911-?)

  • Marta Horáková - Schimerová

    (1911-?)

    Jaro

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:25

    olej, plátno, 1980, 65 x 101 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na zadní straně štítek s popisem, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)