František Jákl

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:26

    olej, karton, 1963, 33,3 x 49 cm, sign. PD Jákl 63, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)