Cína František Jelínek

(1882-1961)

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Chaloupky

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:11

    olej, karton, 25,5 x 38 cm, sign. LD Cína Jelínek, rám, vzadu věnování: Milému příteli, bratru, prof. Lexovi Cína, typická autorova náladová krajinomalba s motivem roubených chalup , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)