Radim Malát

(1930-1997)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:29

    olej, plátno, 1960, 50 x 70 cm, sign. LN Malát 60, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    U nemocného

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:29

    tuš, papír, 1950, 41,5 x 50 cm, datováno LD 50, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)