František Dostál

  • František Dostál

    1. máj 1986

    Položka č.: 242195

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:01

    bromostříbrná fotografie, 1986, 17 x 23,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Dostál

    Soubor: Pražské příběhy

    Položka č.: 242196

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:02

    bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Dostál

    Sošky

    Položka č.: 242238

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:44

    bromostříbrná fotografie, 1995, 22,4 x 16,7 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1995, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Dostál

    Prague - dog

    Položka č.: 242239

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 19:45

    bromostříbrná fotografie, 1978, 17 x 23,1 cm, na zadní straně sign. František Dostál 1978 a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)