Nikolaj Bakulin

(1896-1962)

  • Nikolaj Bakulin

    (1896-1962)

    Pláteník

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:13

    olej, deska, 1930, 58 x 48 cm, sign. PD Nikolaj Bakulin 1930, rám, poškozeno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)