Jan Dvořák

  • Jan Dvořák

    Strom za vsí

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:17

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Dvořák

    Topoly

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:18

    akryl, deska, 1992, 41 x 56 cm, sign. PD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina se stromy I

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:19

    akryl, deska, 68 x 43 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina se stromy II

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:20

  • Jan Dvořák

    Za vsí

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:21

    akryl, lepenka, 85 x 51 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Dvořák

    Krajina doma

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:22

  • Jan Dvořák

    Alej ke vsi

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:23

    akryl, lepenka, 51 x 84 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Usedlost

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:24

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák 1992, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Osamělé stromy

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:25

    akryl, lepenka, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Jihočeská náves I

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:26

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Kytička

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:27

    akryl, lepenka, 12 x 12 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Předjaří

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:28

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Chlum

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:29

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. LD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Podzim

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:30

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Ráno v krajině

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:31

    akryl, karton, 28 x 18 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Dvořák

    NaSázavě

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:32

    akryl, karton, 28 x 18 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Dvořák

    Benešovsko

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:33

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Dvořák

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:34

    akryl, lepenka, 117 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Dvořák

    Ticho v krajině

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:35

    olej, deska, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Jihočeské baroko

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:36

    kachel - keramika, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Červánky

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:37

    akryl, deska, 18 x 18 cm, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Mezi stromy

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:38

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Stromy u rybníka

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:39

    akryl, deska, 18 x 18 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    V podvečeru

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Mizející alej

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Tiché ráno

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:42

    akryl, deska, 18 x 18 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dvořák

    Letní nálada

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:43

    akryl, deska, 63 x 28 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Předjaří

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:44

  • Jan Dvořák

    V polích

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:45

    akryl, lepenka, 1993, 63 x 28 cm, sign. LD J. Dvořák 93, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina v červánkách

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:46

    akryl, deska, 1994, 63 x 28 cm, sign. PD J. Dvořák 1994, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze