Antoine Basset

(?-1775)

  • Antoine Basset

    (?-1775)

    Vue de la Cathedrale de Rouen

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:22

    mědirytina, akvarel, 18. století, 26,5 x 40,1 cm, značeno LD A Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)