Francois (Ciartres) Langlois

(1589-1647)

  • Francois (Ciartres) Langlois

    (1589-1647)

    Joseph Justus Scaliger

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:13

    mědirytina, 17. století, 20,9 x 17,9 cm, značeno LN J. H. Padoanus Inventor a LD F. L. D. Ciartes excudit Cum Privilegio, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)