Carl Wilhelm Arldt

(1809-1868)

  • Carl Wilhelm Arldt

    (1809-1868)

    Týnec nad Labem

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:16

    litografie, 14,7 x 21,8 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. C.W. Arldt, PD Gedr. v. F. Weider, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Carl Wilhelm Arldt

    (1809-1868)

    Nové Hrady

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:17

    litografie, 14,5 x 21,7 cm, značeno na kameni LD GEz. u. lith. v C.W. Arldt, PD Drusk v. Braumsdorf, při spodním okraji mimo tisk zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)