Johann Baptista Homanno

(1664-1724)

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Stockholm

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:10

    kolorovaná mědirytina, 1730, 50 x 58 cm, uprostřed přeložený, lepený papír, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:19

    kolorovaná mědirytina, 48,5 x 58 cm, rám, uprostřed slepený, při okrajích lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 261

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:20

    kolorovaná mědirytina, 47,2 x 56,5 cm, značeno LN v desce Ioch. Joh. Christoph. Müller SCM Capitan Editores Joh. Bapt. Homanno, uprostřed slepený, mísrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Českého království

    Položka č.: 262

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:21

    kolorovaná mědirytina, 49 x 53,5 cm, značeno PN v desce Homannianos Heredes, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Plzeňsko

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:22

    kolorovaná mědirytina, 47,5 x 54 cm, uprostřed přeložený, mírně zažloutlý papír, při okrajích mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)