Jahannes Stradanus

(1523-1605)

  • Jahannes Stradanus

    (1523-1605)

    Zápas s býky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:08

    mědirytina, 19,5 x 25,2 cm, značeno LD v desce Ioan. Stradanus inuent. , rám, rám poškozen, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)