Joseph Bergler

(1853-1829)

  • Joseph Bergler

    (1853-1829)

    Kristus na hoře

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:24

    lept, 27 x 19,2 cm, značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv., papírová pasparta, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)