Josef Peca

(1923-1982)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Sedící akty

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:52

    akvarel, papír, 1975, 45 x 66 cm, sign. DU J. Peca 75, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)