Petr Ptáček

  • Petr Ptáček

    Žena a balón

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:50

    litografie, 2009, 21 x 14 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 73/100

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)