Karel Šimůnek

(1869-1942)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Odpočívající tanečnice

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:08

    tužka, akvarel, papír, 1921, 19,5 x 29,7 cm, sign. PD Šimůnek 1921, zahnědlý papír, nahoře u okraje dírka pro pověšení, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)