Karel Šimůnek

(1869-1942)

SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    K. Pospíšil - Sokolkám, pochod s textem

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:06

    volné listy, 34 x 27 cm, orig. lit. obálka K. Šimůnek, vyd. M. Urbánek, Praha a Lipsko, 1912, notový zápis, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Žena ve vaně

    Položka č.: 237248

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:15

    tuš, pastelky, tužka, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 237250

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:16

    tuš, tužka, karton, 33 x 43 cm, zašpiněný karton, místy drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 239388

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:25

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 41,5 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Odpočívající tanečnice

    Položka č.: 241463

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:33

    tužka, akvarel, papír, 1921, 19,5 x 29,7 cm, sign. PD Šimůnek 1921, zahnědlý papír, nahoře u okraje dírka pro pověšení, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja Parfumes

    Položka č.: 241464

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:34

    akvarel, papír, 1920, 38,5 x 25.7 cm, sign LD Šimůnek 1920, návrh na reklamní plakát, zažloutlý papír, u horního okraje jen nepatrně otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook