Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

SEZNAM AUTORŮ

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:54

    tuš, papír, 1978, 29 x 20 cm, sign. LN Bělocvětov 78, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:56

    tuš, papír, 36 x 20 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, na papíře několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:58

    tuš, papír, 18,6 x 25 cm, sign. PN Bělocvětov, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:41

    tuš, papír, 38 x 28 a 33 x 26 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:42

    tuš, papír, 36 x 24 a 30 x 22 cm, sign. DU Bělocvětov, rám, mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský poloakt

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:48

    tuš, papír, 1973, 29,5 x 20 cm, sign. LN Bělocvětov 73, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook