Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

SEZNAM AUTORŮ

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zahrada s plotem

    Položka č.: 1056

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:36

    kvaš, tuš, papír, 30 x 34,5 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny Andreje Bělocvětova , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 232978

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:52

    olej, plátno, karton, 1947, 25 x 18 cm, sign. DU Bělocvětov 1947, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:44

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie II.)

    Položka č.: 239564

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:17

    tuš, papír, 1948, 29,6 x 20,8 cm, sign. PD Andrej Bělocvětov 1948, zažloutlý, pokrčený papír, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie)

    Položka č.: 239565

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:18

    tuš, papír, 1948, 29,6 x 20,8 cm, sign. PD Andrej Bělocvětov 1948, zažloutlý, pokrčený papír, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sedící muž

    Položka č.: 239566

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:19

    tužka, papír, 1948, 40,7 x 29,5 cm, sign. LN A. Bělocvětov 12.V. 48, lehce pokrčený papír, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét

    Položka č.: 239699

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:32

    tuš, papír, 1948, 34 x 21 cm, sign. DU ABělocvětov 48, lehce pokrčený papír, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sova (PF 1964)

    Položka č.: 239700

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:33

    tuš, akvarel, papír, 1963, 8,6 x 21,8 cm, sign. PU Bělocvětov , použito jako PF s věnováním a přípisem: Ozývám se po delším čase a pohnutých osudech. Absolvoval jsem za tu dobu 2 operace a 1 nové manželství. Těším se na pár řádků od tebe a doufám že opět navážeme korespondenci. Srdečně zdraví Andrej…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook