Emil Orlik

(1870-1932)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ex libris Erich Kahler

    Položka č.: 243764

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:00

    lept, 9,8 x 7,2 cm, na zadní straně značeno razítkem Orlik, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Autoportrét

    Položka č.: 243765

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:01

    suchá jehla, ruleta, 1896, 5,6 x 2,5 cm, sign. PD Orlik, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Nedělní ráno v Brotzenu

    Položka č.: 241527

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:32

    litografie, 24 x 46 cm, vydáno v edici Společnosti pro reprodukci umění ve Vídni, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)