Karel Špillar

(1871-1939)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Ženský půlakt

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:34

    litografie, 1921, 32,5 x 27 cm, LD značeno na kameni K. Š. 1921, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 43/1, lehce zažloutlý, pokrčený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Koupání

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:36

    litografie, 22,8 x 16,4 cm, sign. LD K. Špillar, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:44

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Ženský akt

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:07

    litografie, 32 x 19 cm, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 49/14, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Na louce

    Položka č.: 102

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:28

    litografie, 26,5 x 36,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes