Vlastimil Zábranský

  • Vlastimil Zábranský

    Erben, Svatební košile

    Položka č.: 243732

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:46

    litografie, 1980, 24,3 x 16,5 cm, sign. PD Zábranský 80, č. 4/120, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)