Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:06

    litografie, 1937, 29,5 x 45,5 cm, sign. LD Vojt. Sedláček 37, pasparta, PU tmavší skvrna, v rozích odřená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)