František Václav Eisenreich

(1892-1969)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Žena a muž

    Položka č.: 1183

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:27

    2x litografie, 1929, obě 25,7 x 18,8 cm, obě sign. PD F. V. Eisenreich 1929, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze v počtu 300 výtisků, z nichž tento má číslo 272, původní obal, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)