František Václav Eisenreich
(1892-1969)
Žena a muž
Položka č.: 1183Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:27
2x litografie, 1929, obě 25,7 x 18,8 cm, obě sign. PD F. V. Eisenreich 1929, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze v počtu 300 výtisků, z nichž tento má číslo 272, původní obal, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)