Vincenc Beneš

(1883-1979)

žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

  • Vincenc Beneš

    (1883-1979)

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:37

    olej, plátno, 72 x 105 cm, sign. LD V. Beneš, rám, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)