Josef Ullmann

(1870-1922)

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Letní krajina

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    olej, lepenka, 32 x 41,5 cm, sign. PD J. Ullmann, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Atraktivní letní imprese známého krajináře, který studoval nejprve na mnichovské Akademii, později u M. Pirnera a J. Mařáka na pražské Akademii výtvarných umění. Zpočátku své tvorby byl ovlivněn …

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)