František Dostál

(1938)

SEZNAM AUTORŮ

  • František Dostál

    (1938)

    Sošky

    Položka č.: 1270

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:10

    bromostříbrná fotografie, 1995, 22,4 x 16,7 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1995, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Prague - dog

    Položka č.: 1271

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:11

    bromostříbrná fotografie, 1978, 17 x 23,1 cm, na zadní straně sign. František Dostál 1978 a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Čekání

    Položka č.: 1272

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:12

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • František Dostál

    (1938)

    Labutě

    Položka č.: 239891

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:44

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 17 x 23,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Letná

    Položka č.: 239892

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:45

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 17 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Na vozíku v dešti

    Položka č.: 239893

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:46

    bromostříbrná fotografie, 28,2 x 38,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Nesoucí

    Položka č.: 239894

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:47

    bromostříbrná fotografie, 28,4 x 38,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Start

    Položka č.: 239895

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:48

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 17 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Ze souboru Náhodná setkání

    Položka č.: 239896

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:49

    bromostříbrná fotografie, 37,3 x 26,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook