Širván

  • Širván

    Zakavkazsko

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    ručně vázaný koberec; vlna, starožitný (počátek 20. století), stav B (dobrý stav odpovídající stáří, lokálně se může vyskytovat větší míra opotřebení vlasu, či drobné defekty nijak nerušící celkový vzhled koberce), 143 x 101 cm, Širván byl dříve chanát v středovýchodním Kavkaze, jehož hlavním měste…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Odhadní cena: 74 000 - 88 000 Kč CZK

  • Širván

    Zakavkazsko

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 86.000 CZK (3.440 €)

    ručně vázaný koberec; vlna, starožitný (počátek 20. století), stav A+ (odborně restaurováno), 212 x 142 cm, Širván byl dříve chanát v středovýchodním Kavkaze, jehož hlavním městem byla Šemacha. Širvánské koberce bývají pestrobarevné a obecně mají geometrický vzhled. Pro šírvánské koberce ze severov…

    Aktuální cena: 86.000 CZK (3.440 €)

    Odhadní cena: 190 000 - 230 000 Kč CZK