Jan Parkman

  • Jan Parkman

    Zátiší s ulitou

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:00

    fotografie, 2000, 57 x 48,5 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman 2000, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Parkman

    Zátiší s rukou

    Položka č.: 244420

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:59

    bromostříbrná fotografie, 1963, 37,8 x 37,3 cm, sign. PD Jan Parkman, při okrajích mimo plochu fotografie mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)