Josef Matějka

(1881-1953)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Klečící

    Položka č.: 244098

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:14

    tuš, papír, 39 x 25,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Matka

    Položka č.: 244099

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:15

    tužka, akvarel, papír, 12,5 x 14,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící dívka

    Položka č.: 244100

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:16

    olej, plátno, 35 x 27 cm, pasparta, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kráska a zvíře

    Položka č.: 235303

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:32

    tužka, akvarel, papír, 14,3 x 16,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Louka u lesa

    Položka č.: 235338

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:36

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta, na papíře zahnědlé skvrnky; pasparta zažloutlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stezkou přez louku

    Položka č.: 235339

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:38

    akvarel, papír, 28 x 42 cm, pasparta, pasparta zažloutlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na kopce

    Položka č.: 235341

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:40

    akvarel, papír, 1937, 29 x 37,5 cm, sign. SD Prof. J. Matějka 11/8/37, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)